Jesteś tutaj : Strona główna  » Aktualności

Aktualności

Akcja charytatywna "Lepsze jutro"

Mamy zaszczyt poinformować, że firma Saternus wsparła akcje charytatywną organizowaną przez RMF FM o nazwie „Lepsze jutro”. Akcja ma nieść wsparcie i pomoc osobą, które najbardziej tego potrzebują. Nasz udział w akcji polega na wybudowaniu placów zabaw w czterech miejscowościach. Pomożemy między innymi w Dobroszycach, gdzie zastąpimy kilkudziesięcioletni, zniszczony plac zabaw nowymi, nowoczesnymi i bezpiecznymi urządzeniami, z których dzieci przez wiele kolejnych lat będą mogły czerpać przyjemność.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć pod linkiem podanym poniżej
http://www.rmf24.pl/raporty/raport-lepsze-jutro/news-lepsze-jutro-z-rmf-fm-startuje-nasz-charytatywny-projekt,nId,2230396


Park 12C w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

place zabawZ dumą prezentujemy Państwu instalację artystyczną wykonaną przez nasz zespół w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu w ramach parku 12C.

Plenerowa, edukacyjno - rekreacyjna wystawa "Park 12 C" to część kompleksu Sztolni Królowa Luiza, zlokalizowana w okolicy szybu "Wilhelmina" przy ul. Sienkiewicza. Park stanowi przestrzeń, w której dzieci i młodzież mogą w atrakcyjny sposób poznać zagadnienia związane z żywiołami ziemskimi, technikami wydobywania węgla i energią w przyrodzie. Głównym zamysłem parku jest interakcja, aktywna nauka i zabawa, a także wypoczynek w strefie grillowej.

Zapraszamy również na naszą stronę na facebooku "Grupa Saternus", na której znajdą Państwo więcej zdjęć oraz filmiki prezentujące "Park 12C" z bliższej perspektywy.


Leniuchowanie na całego

Leniuchowanie na placu zabaw w czasie LENIZMU? Czemu nie:) Zapraszamy na aktywne wypoczywanie w ramach akcji realizowanej podczas wakacji na terenie Śląska.

Istotą LENIZMU jest spędzanie wolnego czasu przede wszystkim na powietrzu, korzystając z uroków lata i możliwości, które dają nam atrakcje turystyczne, jak również te z zakresu kultury, sztuki, sportu czy relaksu.
Bardzo polecamy i zachęcamy do odwiedzania witryny internetowej oraz strony na facebooku promującej akcje LENIZM:

https://www.facebook.com/Lenizm-213636715333318/

http://www.lenizm.pl/.


Nowy Plac Zabaw w Rumi!

place zabawZ radością informujemy, że w Rumii otwarto nowy plac zabaw w całości wybudowany przez firmę Saternus. Nowoczesna przestrzeń zabawowa została zaaranżowana w stylizacji kosmicznej i jest już dostępny dla wszystkich młodych entuzjastów międzyplanetarnych przygód.

Zapraszamy na naszą stronę na facebooku, na której znajdą Państwo więcej zdjęć nowego parku i nie tylko.


Ranking najciekawszych placów zabaw

place zabawZ radością przedstawiamy Państwu ranking najciekawszych placów zabaw w Polsce. Przeprowadziła go kielecka Gazeta Wyborcza, a w niej znalazło się kilka naszych realizacji, między innymi park w Dąbrowie Górniczej, z którego jesteśmy bardzo dumni.

Cały ranking można zobaczyć pod linkiem podanym poniżej do czego gorąco zachęcamy:
http://kielce.wyborcza.pl/kielce/56,35255,17678435,dabrowa-gornicza-plac-zabaw-w-parku-hallera,,11.html


Strona 1234...27»


PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

GALERIA PLIKI ARCHITEKTA POBIERZ KATALOG DO POBRANIA ZOBACZ FILM RELACJE INWESTORSKIE FAQ