Architekci

Zapraszamy do współpracy architektów oraz projektantów krajobrazu. Jako największy polski producent urządzeń na place zabaw posiadamy własne biuro projektowo - konstruktorskie, które zapewnia naszym produktom zgodność z normą PN – EN 1176. Projektując urządzenia zabawowe dokładamy wszelkich starań, aby były one przede wszystkim funkcjonalne, bezpieczne oraz estetyczne.

Dla bardziej wymagających Klientów proponujemy urządzenia dedykowane, zaprojektowane pod indywidualne zamówienia Inwestorów.

Serdecznie zapraszamy na stronę strefy architekta, w której znajdą Państwo wszystkie potrzebne pliki do przygotowania projektu. Ponadto służymy pomocą i darmową poradą w zakresie doradztwa technicznego, architektonicznego i budowlanego.

 

Wszelkie materiały i dane zamieszczone na niniejszej witrynie stanowią własność intelektualną firmy "SATERNUS" Sp. z o.o. Ich kopiowanie lub powielanie, z wyjątkiem przeglądania zawartości witryny w trybie on-line, jest zabronione.
Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy SATERNUS Sp. z o.o. nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie usługi sprzedawane przez SATERNUS Sp. z o.o. przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Hosting: e4www.pl. Webmaster: kusz.org.