5 powodów dla których warto wybrać Saternusa

Co nas wyróżnia?

JAKOŚĆ:

Jakość urządzeń – gwarantujemy dzięki trwałości produktów, która jest efektem kwalifikowania dostawców oraz starannego doboru wykorzystywanych materiałów. Projektujemy urządzenia ergonomiczne i zgodne z normą PN EN 1176. Odpowiednia statyka urządzeń gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Jakość usług – wysoką jakość usług, w przypadku złożonych inwestycji jakimi są place zabaw, gwarantujemy dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi. Jesteśmy największą firmą w Polsce specjalizującą się w kompleksowej realizacji inwestycji typu plac zabaw. Zapewniamy doradztwo i fachową pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.

Jakość zarządzania – w 2011 roku skutecznie wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania zgodny z wymaganiami norm PN - EN ISO 9001:2001, PN – EN ISO 14001:2005. Stawiając na wysoką jakość zarządzania, gwarantujemy ciągłą poprawę sprawności obsługi klientów, ujednolicenie zasad postępowania wobec standardowych realizacji i elastyczne działanie w przypadku inwestycji nietypowych.

Jakość kontroli – w 2010 roku wprowadziliśmy trójetapową kontrolę jakości, która obejmuje kontrolę podczas produkcji wyrobu, procesu magazynowania i po wykonanym montażu.

TRADYCJA

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 20-letnią tradycją, dla której rozwój i zadowolenie klientów, pracowników oraz pozostałych interesariuszy stanowią najważniejsze wartości. Takie podejście zapewnia nam stabilność i wiarygodność od wielu lat.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w kompleksowej realizacji inwestycji budowy placów zabaw. Od 1993 roku zrealizowaliśmy 7500 inwestycji opartych na urządzeniach ze standardowej oferty oraz produkowanych pod indywidualne zamówienia.

7500 inwestycji

KOMPLESKOWA ORGANIZACJA INWESTYCJI

Doradztwo – poprzez odpowiedni dobór i szkolenie wszystkich pracowników grupy, jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa technicznego, projektowego, budowlanego i prawnego.

Usługi projektowe – zatrudniamy wykfalifikowanych projektantów, którzy w 2010 roku realizowali dziesiątki projektów w ramach programu Radosna Szkoła. Rozumiemy potrzeby zarówno inwestorów jak i dzieci, a wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania placów zabaw pozwala nam na bezproblemowe realizowanie etapu inwestycji związanego ze zgłoszeniem dokumentacji projektowo – technicznej odpowiedniemu organowi.

Sprzedaż urządzeń – ze względu na specyficzne wytyczne programu Radosna Szkoła w 2011 stworzyliśmy specjalną ofertę dla szkół realizujących place w ramach programu. Katalog Radosna Szkoła 2011 dostępny jest u przedstawicieli handlowych i na naszej podstronie.

Usługi budowlane i nadzór inwestycji – wszystkie usługi budowalne wykonywane w ramach projektu Radosna Szkoła, realizujemy korzystając z usług starannie kwalifikowanych dostawców, których praca jest nadzorowana przez naszych inspektorów nadzoru posiadających stosowne uprawnienia.

Transport – posiadamy doświadczenie wykonywania usług pakowania, załadunku i transportu. Poprzez odpowiednie zabezpieczenie zakupionych urządzeń na samochodach zapewniamy dostarczenie załadunku w miejsce montażu bez uszkodzeń.

Montaż urządzeń – od 18 lat wykonujemy montaże urządzeń na placach zabaw zgodne z normą PN EN 1176 – 7. Zapewniamy odpowiednie rozmieszczenie urządzeń, strefy bezpieczeństwa oraz właściwą instalację. Poprawnie wykonany montaż stanowi podstawę odbioru placu zabaw wykonywanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Przeglądy techniczne – aby zapewnić prawidłową eksploatację urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, administrator placu zabaw może skorzystać z usługi przeglądu technicznego. Przegląd techniczny urządzeń każdorazowo kończy się wystawieniem przez naszą firmę Świadectwa Kontroli Technicznej oraz ewentualnym sporządzeniem listy elementów wymagających renowacji i naprawy. W przypadku braku uszkodzeń firma wystawia świadectwo dopuszczające urządzenia do dalszej eksploatacji, co jest równoznaczne z nałożeniem na urządzenia gwarancji i ubezpieczenia OC na okres kolejnych 12 miesięcy.

Organizacja inwestycji

TECHNOLOGIA

Technologia

Elementy drewniane

Elementy drewniane W zestawach drewnianych konstrukcję naszych urządzeń wykonujemy z drewna klejonego warstwowo, malowanego środkami ochronnymi i dwukrotnie lakierowanego.

Płyty HPDE

Płyty HPDE W naszych urządzeniach stosujemy bardzo trwałe płyty HPDE. Płyty te nie wymagają praktycznie serwisu, nie gniją i nie puchą pod wpływem absorpcji wilgoci. Nie ma zjawiska odpryskiwania farby. Płyty HPDE są odporne na chemikalia, środki czyszczące, wpływy atmosferyczne, zadrapania, uderzenia i mikroorganizmy.

Kotwy i metalowe elementy konstrukcji

Kotwy i metalowe elementy konstrukcji Urządzenie osadzone są w fundamencie betonowym za pomocą stalowych, ocynkowanych kotew, co w pełni chroni drewno przed szkodliwym wpływem wilgoci z gruntu. Wszystkie łańcuchy oraz konstrukcyjne elementy metalowe są wykonane ze stali ocynkowanej kąpielowo oraz odpowiednio kalibrowane.

Linaria

Linaria Stosujemy liny z rdzeniem stalowym, łączymy je elementami ozdobnymi o sprawdzonej wytrzymałości i zakańczamy aluminiową kauszą.

Elementy metalowe uchwytów oraz zabezpieczenia

Elementy metalowe uchwytów oraz zabezpieczenia Elementy metalowe uchwytów, rurek i poręczy wykonane są ze stali ocynkowanej kąpielowo i pomalowanej proszkowo ze względów estetycznych. Drewno zabezpieczmy przed wilgocią wykorzystując ozdobne osłony z tworzyw sztucznych o wysokiej wytrzymałości.

KRÓTKI TERMIN REALIZACJI

Realizujemy natychmiastową sprzedaż wybranych urządzeń dzięki towarowi zgromadzonemu na kilku tysiącach metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

 

Wszelkie materiały i dane zamieszczone na niniejszej witrynie stanowią własność intelektualną firmy "SATERNUS" Sp. z o.o. Ich kopiowanie lub powielanie, z wyjątkiem przeglądania zawartości witryny w trybie on-line, jest zabronione.
Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy SATERNUS Sp. z o.o. nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie usługi sprzedawane przez SATERNUS Sp. z o.o. przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Hosting: e4www.pl. Webmaster: kusz.org.