5 powodów dla których warto wybrać Saternusa

Dlaczego SATERNUS?

Bezpieczne urządzenia Bezpieczne urządzenia – oferujemy produkty wyłącznie wysokiej jakości, o rozpoznawalnym designie, posiadające Certyfikaty zgodności z normą PN – EN 1176 wydane przez jednostki akredytowane.

Terminowa realizacja inwestycji Terminowa realizacja inwestycji – z Saternusem zrealizują Państwo inwestycję budowy placu zabaw bezproblemowo i w terminie, dzięki towarowi zgromadzonemu na kilku tysiącach metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

Instrukcje montażu Instrukcje montażu – posiadamy szczegółowe instrukcje montażu, które w przypadku realizacji zamówienia bez instalacji, są jedyną szansą na bezproblemowy montaż.


Magazyn części zamiennych Magazyn części zamiennych – posiadamy stały magazyn części zamiennych, dzięki któremu będą mogli Państwo wymienić uszkodzoną lub zdewastowaną część na nową.


Doświadczony zespół Doświadczony zespół – nasz zespół uprawnionych architektów oraz pracowników działu budowlanego w sprawny i bezproblemowy sposób pomoże Państwu przeprowadzić inwestycję budowy placu zabaw.

Odpowiedzialność gwarancyjna Odpowiedzialność gwarancyjna - w naszej historii nie było przypadku, żebyśmy nie wywiązali się z zobowiązań gwarancyjnych w stosunku do naszych klientów.


 

Wszelkie materiały i dane zamieszczone na niniejszej witrynie stanowią własność intelektualną firmy "SATERNUS" Sp. z o.o. Ich kopiowanie lub powielanie, z wyjątkiem przeglądania zawartości witryny w trybie on-line, jest zabronione.
Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy SATERNUS Sp. z o.o. nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie usługi sprzedawane przez SATERNUS Sp. z o.o. przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Hosting: e4www.pl. Webmaster: kusz.org.