5 powodów dla których warto wybrać Saternusa

Historia grupy Saternus

1990r. Założenie firmy Remontowo – Budowlanej Saternus Bielak & Bielak produkującej oraz montującej urządzenia zabawowe i komunalne.

1993r. Realizacja pierwszego placu zabaw w Miejskim Parku Róż w Chorzowie

2000r. Powołanie spółki kapitałowej Place Zabaw Saternus Sp. z o.o będącej własnością w 100% polskich udziałowców, zajmującej się produkcją szerokiej gamy urządzeń zabawowo – rekreacyjnych na place zabaw.

2004r. Powołanie firmy Alfa Sp. z o.o. prowadzącej działalność z zakresu usług finansowych.

2007r. Utworzenie niezależnej firmy projektowo – doradczej Wood – Play wykonującej usługi z zakresu przygotowania dokumentacji projektowo – kosztorysowych.

2009r. Powołanie spółki Saternus Sp. z o.o. będącej wyłącznym dystrybutorem marki Saternus, wykonującej usługi z zakresu kompleksowej realizacji budowy placów zabaw.

2011r. Zarejestrowanie spółki córki w Czechach Saternus S.R.O

Place zabaw marki Saternus na przestrzeni lat

Tradycja

 

Wszelkie materiały i dane zamieszczone na niniejszej witrynie stanowią własność intelektualną firmy "SATERNUS" Sp. z o.o. Ich kopiowanie lub powielanie, z wyjątkiem przeglądania zawartości witryny w trybie on-line, jest zabronione.
Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy SATERNUS Sp. z o.o. nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie usługi sprzedawane przez SATERNUS Sp. z o.o. przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Hosting: e4www.pl. Webmaster: kusz.org.