5 powodów dla których warto wybrać Saternusa

Osiągnięcia grupy Saternus

Diamenty Forbesa 2011 i 2012 Laureat rankingu „Diamenty Forbesa 2011 i 2012”, w kategorii firmy od 5 do 50 mln zł w województwie śląskim.

e-Diamenty & Onet 2012 Wyróżnienie w rankingu e-Diamenty & Onet 2012 za najlepszą stronę internetową w województwie śląskim. Gazela Biznesu 2011 nagroda przyznawana przez redakcję „Pulsu Biznesu” najbardziej dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwom z sektora MSP.

Dun & Bradstreet Poland Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za 2009 i 2010 rok wydawany przez Dun & Bradstreet Poland.Firmy rodzinne Roku 2011 Laureat rankingu „Firmy rodzinne Roku 2011” organizowany przez Tygodnik Newsweek Polska.Jakości Roku 2012 Nominacja do „Jakości Roku 2012” organizowanej przez Redakcja Economy Life TODAY w Rzeczpospolitej oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA.

Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział w Katowicach Organizacja pierwszego ogólnopolskiego konkursu wraz z Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział w Katowicach, na zagospodarowanie przestrzeni rekreacyjnej pt. „Plac zabaw – miejsce zabawy, rekreacji i integracji pokoleń”.


Inicjator i organizator konkursu dla architektów w Czechach Inicjator i organizator konkursu dla architektów w Czechach, zakresem odpowiadający konkursowi zrealizowanemu w Polsce pt. „Multigenerační hřiště – místo hry, rekreace a integrace generací”.


ISO Wdrożenie w firmie Saternus Sp. z o.o. Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z wymaganiami norm PN - EN ISO 9001 i PN – EN ISO 14001.

 

Wszelkie materiały i dane zamieszczone na niniejszej witrynie stanowią własność intelektualną firmy "SATERNUS" Sp. z o.o. Ich kopiowanie lub powielanie, z wyjątkiem przeglądania zawartości witryny w trybie on-line, jest zabronione.
Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy SATERNUS Sp. z o.o. nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie usługi sprzedawane przez SATERNUS Sp. z o.o. przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Hosting: e4www.pl. Webmaster: kusz.org.