Partnerzy

W 2010 roku w ramach programu Radosna Szkoła zrealizowaliśmy jako generalny wykonawca blisko 50 placów zabaw oraz 100 inwestycji jako podwykonawca.

Dzięki systemowi kwalifikowania dostawców usług stworzyliśmy bazę zaufanych partnerów, z którymi wspólnie realizujemy inwestycje. Chętnie współpracujemy z okalnymi firmami budowlanymi, które świadczą usługi z zakresu przygotowania terenu oraz wykonania nawierzchni bezpiecznej.

Jesteśmy otwarci na współpracę z przedsiębiorstwami, które poszukują odpowiedzialnego i wywiązującego się z zobowiązań wykonawcy placów zabaw. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakładki kontakt.
 

Wszelkie materiały i dane zamieszczone na niniejszej witrynie stanowią własność intelektualną firmy "SATERNUS" Sp. z o.o. Ich kopiowanie lub powielanie, z wyjątkiem przeglądania zawartości witryny w trybie on-line, jest zabronione.
Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy SATERNUS Sp. z o.o. nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie usługi sprzedawane przez SATERNUS Sp. z o.o. przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Hosting: e4www.pl. Webmaster: kusz.org.