Jesteś tutaj : Strona główna  » Dlaczego Saternus

O nas

Jesteśmy grupą doświadczonych firm specjalizujących się w kompleksowym wykonawstwie placów zabaw oraz terenów rekreacyjno sportowych. Saternus Distribution Sp. z o.o. sp.k. powstało w wyniku restrukturyzacji Grupy Saternus i przejęło obowiązki firmy dystrybucyjnej wcześniej funkcjonującej pod nazwą Saternus Sp. z o.o. Realizacja głównego zadania spółki jest możliwa dzięki profesjonalnej obsłudze w zakresie:

  • doradztwa - na poziomie projektowym i wykonawczym,
  • projektowania zagospodarowań terenów,
  • usług budowlanych
  • wyposażania placów zabaw w urządzenia zabawowe, sportowe oraz komunalne.


Od 1993 roku zrealizowaliśmy ponad 10 000 inwestycji opartych na urządzeniach ze standardowej oferty oraz produkowanych pod indywidualne zamówienia. W latach 2010 - 2014 odpowiedzialnie uczestniczyliśmy w programie rządowym Radosna Szkoła, w ramach którego zrealizowaliśmy 300 placów zabaw.

Obecnie jako grupa firm zatrudniamy blisko 100 osób. Stworzyliśmy interdyscyplinarny zespół specjalistów z zakresu architektury krajobrazu, budownictwa i wzornictwa przemysłowego, realizujących nasz główny cel jakim jest zadowolenie klientów i piękne tereny sportowo - rekreacyjne.

Jesteśmy dumni będąc współtwórcami i uczestnikami rynku placów zabaw w Polsce. Nieustannie dbamy o standardy bezpieczeństwa i jakości, gdyż mamy zamiar czynnie przyczyniać się do dalszego rozwoju branży. Nie zapominając o nadrzędnym celu jakim jest radosna i bezpieczna zabawa dzieci oraz młodzieży, pracujemy z energią i zaangażowaniem na zaufanie jakim obdarzyli nas nasi wieloletni klienci.


Zespół Grupy Saternus


Misja

Saternus – rekreacja bez granic

Dążąc do uzyskania znaczącej pozycji na europejskim rynku dostawców urządzeń rekreacyjno – sportowych, chcemy spełniać wysokie wymagania Inwestorów, osób odpowiedzialnych za kreowanie przestrzeni miejskiej oraz przede wszystkim uczestników zabawy poprzez dostarczanie im szerokiej gamy wysokiej jakości bezpiecznych urządzeń o rozpoznawanym designie.

Deklarując Saternus – rekreacja bez granic, chcemy gwarantować jakość i doskonałość dostarczanych urządzeń i usług związanych z tworzeniem oraz utrzymaniem placów zabaw bez względu na szerokość geograficzną, różnice kulturowe, wiek użytkowników, ograniczenia zdrowotne czy też możliwości finansowe.

WARTOŚCI

AKTYWNOŚĆ: projektując oraz dostarczając wielofunkcyjne i bezpieczne urządzenia chcemy promować zabawę na powietrzu, rozwój i aktywność fizyczną wszystkich grup wiekowych.

ELASTYCZNOŚĆ: elastycznie reagując na potrzeby naszych klientów dostarczamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych zamówień zarówno pod względem technologicznym jak i finansowym.

ZESPÓŁ: efektywność zespołu osiągamy tworząc przyjazne i motywujące do rozwoju miejsce pracy, gdzie każdy ma poczucie bycia istotną częścią firmy GRUPY SATERNUS

ROZWÓJ: dbając o stabilny udział w rynku placów zabaw oraz rozwój marki Saternus, budujemy trwałą wartość dla naszych Inwestorów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ: wszystkie działania każdego członka zespołu, na każdym etapie inwestycji, są realizowane w poszanowaniu środowiska naturalnego, zgodnie z normą ISO 14001.