Co nas wyróżnia ?

TRADYCJA

Jesteśmy firmą rodzinną z 20-letnią tradycją w branży placów zabaw, dla której rozwój i zadowolenie klientów, pracowników oraz pozostałych partnerów stanowią najważniejsze wartości. Takie podejście zapewnia nam stabilność i wiarygodność od wielu lat.

JAKOŚĆ

Jakość urządzeń – gwarantujemy dzięki trwałości produktów, która jest efektem kwalifikowania dostawców oraz starannego doboru wykorzystywanych materiałów. Projektujemy urządzenia ergonomiczne i zgodne z normą PN-EN 1176. Odpowiednia statyka urządzeń gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo, które jest potwierdzane certyfikatami na zgodność z normą PN - EN 1176 wydanymi przez akredytowane jednostki certyfikujące.

Jakość usług – wysoką jakość usług, w przypadku złożonych inwestycji jakimi są place zabaw, gwarantujemy dzięki wykfalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi. Jesteśmy największą firmą w Polsce specjalizującą się w kompleksowej realizacji inwestycji typu plac zabaw. Zapewniamy doradztwo i fachową pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.

Jakość kontroli – w 2010 roku wprowadziliśmy trójetapową kontrolę jakości, która obejmuje kontrolę podczas produkcji wyrobu, procesu magazynowania i po wykonanym montażu.

ZESPÓŁ

Jako grupa zatrudniamy blisko 100 wykwalifikowanych osób w tym doradców personalnych, architektów, konstruktorów, pracowników działu budowlanego i biura, a ponadto współpracujemy z kilkunastoma kwalifikowanymi firmami podwykonawczymi, dzięki czemu potrafimy kompleksowo zrealizować najbardziej wymagające inwestycje.

MAGAZYN CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Posiadamy stały magazyn części zamiennych, dzięki któremu będą mogli Państwo wymienić uszkodzoną lub zdewastowaną część na nową.

SATYSFAKCJA NASZYCH KLIENTÓW I PARTNERÓW

„Z dużą przyjemnością kontrolujemy place zabaw wykonane przez firmę Saternus, które cechują się wysoką jakością wykonania. Grupa Saternus, stosując się do wymagań norm PN-EN 1176 i PN-EN 1177, poważnie traktuje bezpieczeństwo małych użytkowników.”

Dominik Berliński, dyrektor techniczny w Centrum Kontroli Placów Zabaw.

„Firma Saternus jest niezawodnym partnerem. Używa wysokiej jakości materiałów do produkcji urządzeń rekreacyjnych. Urządzenia spełniają wszelkie obowiązujące obecnie normy, są bezpieczne, a przy tym bajecznie kolorowe i estetycznie wykonane, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Warto zwrócić również uwagę na ciekawą i wyróżniającą formę urządzeń zabawowych. Przy realizacji całości prac budowlanych związanych z wykonaniem placu zabaw nie było z firmą Saternus żadnych problemów, pracę wykonała szybko i solidnie, pracownicy byli bardzo mili i rzeczowi. Życzyłabym sobie, aby moje projekty zawsze realizowała firma Saternus z Chorzowa.”

Kalina Lewandowska, architekt

„Na podstawie naszych doświadczeń w zakresie kontroli i certyfikacji urządzeń na place zabaw, jako akredytowana jednostka certyfikująca możemy potwierdzić, że produkowane urządzenia i zrealizowane place zabaw przez firmę Saternus charakteryzują się bezpieczeństwem i zgodnością z normami PN – EN 1176 i PN – EN 1177. Grupa Saternus dała się poznać jako rzetelny i odpowiedzialny producent i wykonawca.”

Wojciech Majewski, Kierownik Zespołu Urządzeń Sportowych i Zabawek, OBAC

„Długoletnia współpraca z Firmami wchodzącymi w skład GRUPY SATERNUS jest bardzo dobra i stawia je w gronie najlepszych Klientów Oddziału Banku.”

Joanna Maciążek, Manager Zespołu Doradców Klienta Korporacyjnego, ING Bank Śląski Spółka Akcyjna, Odział w Chorzowie

„Polecamy współpracę z Grupę Saternus. Nasze wieloletnie kontakty handlowe zawsze charakteryzował profesjonalizm i kultura biznesowa. Bezpieczeństwo współpracy to największy atut firmy Saternus. Cenimy tę organizację za nieustającą pracę nad podnoszeniem standardów jakościowych w branży.”

Andrzej Stefaniak, Członek Zarządu Zakłady Gumowe „SEMAG” Sp. z o.o.

„ Saternus to doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność. Od wielu lat współtworzymy ofertę handlową firmy. Przyjazny i kompetentny zespół Saternusa przyczynia się do utrzymywania trwałych relacji handlowych z firmą. Dla nas niezwykle cenna jest możliwość wymiany doświadczeń z ekspertami technicznymi Saternusa, która skutkuje ciągłym podwyższaniem jakości urządzeń zabawowych."

Andrzej Sałuda, właściciel firmy GOLD - MARK

„W roku 2012 na przełomie września i października firma Saternus Distribution Sp. z o.o. sp.k. z Chorzowa zrealizowała dla naszej firmy Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych z Przemyśla budowę placu zabaw – przygotowanie podłoża, dostawa urządzeń oraz ich montaż – na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Przemyślu przy ul. Basztowej 34. Współpraca naszych firm, przy realizacji tej inwestycji przebiegała bezproblemowo i wzorowo. Postawa firmy Saternus wobec faktu przekazania nieodpłatnie w formie darowizny tego placu zabaw na rzecz SOSW w Przemyślu przez firmę OBPON miała wymiar ponad biznesowy: spotkaliśmy się ze strony firmy Saternus z wielką życzliwością i wyrozumiałością uwzględniającą aspekt charytatywny wyrażony dodatkowymi rabatami i niezwykłą pieczołowitością przy wywiązaniu się z warunków umownych. Realizacja placu zabaw oraz przekazanie go w formie darowizny na rzecz ośrodka odbiły się szerokim echem w prasie podkarpackiej i było to wydarzenie szczególne ze względu na pełne przystosowanie urządzeń do potrzeb dzieci i osób z niepełnosprawnością. Pośród 11 urządzeń zlokalizowanych na terenie placu zabaw znalazły się również urządzenia specjalnie skierowane do dzieci niepełnosprawnych, m.in.: huśtawka dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich, tablica ze znakami Braille’a, specjalne podjazdy. Jest to jedyny tego typu plac zabaw w woj. podkarpackim i jeden z niewielu w całej Polsce. Koszt inwestycji wyniósł prawie 300 tys. złotych. Z pełnym przekonaniem polecić mogę firmę Saternus jako profesjonalnego doradcę, wzorowego wykonawcę placu zabaw i producenta urządzeń do zabawy najwyższej klasy.”

Krzysztof Kuncelman, właściciel firmy Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych