Jesteś tutaj : Strona główna  » Usługi dodatkowe

Saternus Service

Serdecznie zapraszamy na www.serwisplacowzabaw.pl - stronę poświęconą usługom serwisowym.

W wyniku przeprowadzonej w 2012 roku restrukturyzacji Grupy Saternus z firmy Place Zabaw Saternus Sp. z o.o. został wyodrębniony dział serwisu do postaci spółki operacyjnej o nazwie Saternus Service Sp. z o.o. sp.k.

Głównym zadaniem spółki jest kompleksowa renowacja urządzeń zabawowych i sportowych na publicznych placach zabaw. Ponadto Saternus Service zajmuje się obsługą gwarancyjną inwestycji zrealizowanych przez Saternus Distribution Sp. z o.o. sp.k. oraz pogwarancyjną wszystkich producentów urządzeń.

W swojej ofercie firma oferuje również sprzedaż części zamiennych oraz przeglądy techniczne, których głównym zadaniem jest sprawdzenie stanu technicznego urządzeń i nawierzchni bezpiecznej pod kątem zgodności z normą PN - EN 1176 i PN - EN 177.

Blisko 20 - letnie doświadczenie w zakresie usług serwisowania urządzeń zabawowo - sportowych, bogate zaplecze techniczne oraz rosnące zapotrzebowanie w zakresie renowacji, napraw czy też zakupu części zamiennych, zmotywowało Zarząd do intensyfikacji działań związanych z rozwojem spółki Saternus Service.