Jesteś tutaj : Strona główna  » Usługi dodatkowe  » Montaż

Montaż

MAŁA ARCHITEKTURA, SZEROKIE PERSPEKTYWY –
czyli jak kompleksowo wykonać doskonały plac zabaw.


DOŚWIADCZENIE - od 1993 lat firma Saternus wykonuje w kraju i za granicą usługę montażu urządzeń zabawowych wraz z przygotowaniem podłoża. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i profesjonalnie przeszkolone przez producenta grupy montażowe.

ZGODNOŚĆ Z NORMĄ PN – EN – 1176 – 7 – bezpieczeństwo oraz zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji są dla nas celem nadrzędnym. Działamy w oparciu o:
 • USTAWĘ Z DNIA 7 LIPCA 1994 R. PRAWO BUDOWLANE - Rozdział 4, art. 30, pkt. 4,
 • ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY Z DNIA 12 KWIETNIA 2002 R. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.


 • KOMPLEKSOWOŚĆ - naszym zadaniem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta umożliwiająca oddanie do użytku gotowych placów zabaw w terminie od 1-4 dni w zależności od ilości urządzeń oraz wymaganego podłoża.

  PROFESJONALIZM - wybierając usługę montażu firmy Saternus możecie być Państwo pewni, że każde urządzenie zostanie zmontowane zgodnie z wytycznymi producenta oraz instrukcją montażu. Należy pamiętać, że nieprawidłowy montaż, nieprzestrzeganie stref bezpieczeństwa oraz nieodpowiednie podłoże są zagrożeniem dla bawiącego się dziecka. Warto zwrócić uwagę, iż wcześniej wymienione zagrożenia mogą dodatkowo stać się przyczyną szybszego zużycia urządzeń oraz utraty gwarancji.

  BEZPIECZEŃSTWO - sprawne zamontowanie urządzeń i szybkie oddanie do użytku placu zabaw jest dla nas priorytetem! Przeciągająca się w czasie budowa, nie do końca zamontowane urządzenia, niezabezpieczone wysokości upadkowe, nieprzygotowane podłoże itp. są potencjalnym zagrożeniem dla ciekawych z natury małych użytkowników.

  KONTAKT Z DZIAŁEM MONTAŻU:
  MARIUSZ ŁAGOWSKI,
  NR KONTAKTOWY: 032 / 249 – 54 – 55