Jesteś tutaj : Strona główna  » Pliki architekta

Pliki architekta

Architekci
Zapraszamy do współpracy architektów oraz projektantów krajobrazu. Jako największy polski producent urządzeń na place zabaw posiadamy własne biuro projektowo - konstruktorskie, które zapewnia naszym produktom zgodność z normą PN – EN 1176. Projektując urządzenia zabawowe dokładamy wszelkich starań, aby były one przede wszystkim funkcjonalne, bezpieczne oraz estetyczne.

Dla bardziej wymagających Klientów proponujemy urządzenia dedykowane, zaprojektowane pod indywidualne zamówienia Inwestorów.

Serdecznie zapraszamy do zakładki POBIERZ MATERIAŁY, w której znajdą Państwo wszystkie potrzebne pliki do przygotowania projektu. Ponadto służymy pomocą i darmową poradą w zakresie doradztwa technicznego, architektonicznego i budowlanego.

Zapraszamy Państwa do strefy pobierania, gdzie udostępniliśmy rzuty 2D i 3D w formacie plików DWG, wszystkie rzuty i widoki poszczególnych produktów znajdujące się na stronie, dane techniczne oraz instrukcje instalowania wszystkich urządzeń. W celu uzyskania modeli 3D w formacie DWG, prosimy o kontakt: architekci@saternus.pl
Na zlecenie klienta wykonujemy trójwymiarowe fotorealistyczne wizualizacje planowanych inwestycji. Wizualizacje 3D nie tylko obrazują przyszłe realizacje, ale również podkreślają ich największe atuty, łącząc całość w interaktywną prezentację. Jeśli chcielibyście Państwo zobaczyć jak będzie wyglądał Wasz plac zabaw w przyszłości lub potrzebujecie materiały do promocji swojej inwestycji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami zagospodarowań terenu przygotowanymi przez nasz dział architektury.W celu szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszą pracownią projektową.

MIROSLAV MILINKOVIĆ

tel. kom: +48 513-178-658
tel. +48 32 / 247-97-48
fax. +48 32 / 249-54-55
E-mail architekci@saternus.pl


PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

GALERIA PLIKI ARCHITEKTA POBIERZ KATALOG DO POBRANIA ZOBACZ FILM RELACJE INWESTORSKIE FAQ