Jesteś tutaj : Strona główna  » Aktualności

Aktualności

Informacja

Informujemy Państwa iż z racji ciągłego doskonalenia naszych produktów oraz dbania o bezpieczeństwo użytkowników, zastąpiliśmy zjeżdżalnie spiralne otwarte zjeżdżalniami rurowymi. Gabaryty powyższych urządzeń oraz strefa bezpieczeństwa nie ulegają zmianom.


Akcja charytatywna "Lepsze jutro"

Mamy zaszczyt poinformować, że firma Saternus wsparła akcje charytatywną organizowaną przez RMF FM o nazwie „Lepsze jutro”. Akcja ma nieść wsparcie i pomoc osobą, które najbardziej tego potrzebują. Nasz udział w akcji polega na wybudowaniu placów zabaw w czterech miejscowościach. Pomożemy między innymi w Dobroszycach, gdzie zastąpimy kilkudziesięcioletni, zniszczony plac zabaw nowymi, nowoczesnymi i bezpiecznymi urządzeniami, z których dzieci przez wiele kolejnych lat będą mogły czerpać przyjemność.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć pod linkiem podanym poniżej
http://www.rmf24.pl/raporty/raport-lepsze-jutro/news-lepsze-jutro-z-rmf-fm-startuje-nasz-charytatywny-projekt,nId,2230396


Park 12C w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

place zabawZ dumą prezentujemy Państwu instalację artystyczną wykonaną przez nasz zespół w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu w ramach parku 12C.

Plenerowa, edukacyjno - rekreacyjna wystawa "Park 12 C" to część kompleksu Sztolni Królowa Luiza, zlokalizowana w okolicy szybu "Wilhelmina" przy ul. Sienkiewicza. Park stanowi przestrzeń, w której dzieci i młodzież mogą w atrakcyjny sposób poznać zagadnienia związane z żywiołami ziemskimi, technikami wydobywania węgla i energią w przyrodzie. Głównym zamysłem parku jest interakcja, aktywna nauka i zabawa, a także wypoczynek w strefie grillowej.

Zapraszamy również na naszą stronę na facebooku "Grupa Saternus", na której znajdą Państwo więcej zdjęć oraz filmiki prezentujące "Park 12C" z bliższej perspektywy.


Leniuchowanie na całego

Leniuchowanie na placu zabaw w czasie LENIZMU? Czemu nie:) Zapraszamy na aktywne wypoczywanie w ramach akcji realizowanej podczas wakacji na terenie Śląska.

Istotą LENIZMU jest spędzanie wolnego czasu przede wszystkim na powietrzu, korzystając z uroków lata i możliwości, które dają nam atrakcje turystyczne, jak również te z zakresu kultury, sztuki, sportu czy relaksu.
Bardzo polecamy i zachęcamy do odwiedzania witryny internetowej oraz strony na facebooku promującej akcje LENIZM:

https://www.facebook.com/Lenizm-213636715333318/

http://www.lenizm.pl/.


Nowy Plac Zabaw w Rumi!

place zabawZ radością informujemy, że w Rumii otwarto nowy plac zabaw w całości wybudowany przez firmę Saternus. Nowoczesna przestrzeń zabawowa została zaaranżowana w stylizacji kosmicznej i jest już dostępny dla wszystkich młodych entuzjastów międzyplanetarnych przygód.

Zapraszamy na naszą stronę na facebooku, na której znajdą Państwo więcej zdjęć nowego parku i nie tylko.


Strona 1234...28»


PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

GALERIA PLIKI ARCHITEKTA POBIERZ KATALOG DO POBRANIA ZOBACZ FILM RELACJE INWESTORSKIE FAQ