Jesteś tutaj : Strona główna  » Aktualności

Aktualności

WESOŁYCH ŚWIĄT

place zabawW imieniu GRUPY SATERNUS życzę Państwu spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i całego nowego roku obfitującego w sukcesy i zadowolenie z podejmowanych wyzwań.

Wiceprezes Zarządu
Anna Bielak-Dworska


Największy park rekreacji w Częstochowie

place zabawZ przyjemnością możemy pochwalić się kolejną rozpoczętą inwestycją polegającą na wybudowaniu największego parku rekreacji w Częstochowie.

Budowę placu zabaw, który będzie znajdował się przy skrzyżowaniu Dekabrystów i alei Armii Krajowej, rozpoczęto od symbolicznego wbicia łopaty w połowie sierpnia.

Wartość inwestycji to ponad 650 tys. zł.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią z otwarcia.
http://czestochowa.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/plac-rekreacji-na-tysiacleciu-dzisiaj-rozpoczely-sie-prace,2389263,artgal,10246835,t,id,tm,zid.html


Budowa wielopokoleniowego placu zabaw w Bolesławcu

place zabawSzanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o wygranym przetargu na zagospodarowanie terenu przy ul. Parkowej w ramach zadania "Budowa wielopokoleniowego placu zabaw przy ul. Parkowej w Bolesławcu". Wartość inwestycji to 1.750.000 zł.

Budowa tego pięknego placu zabaw zostanie zakończona w przeciągu dwóch nadchodzących miesięcy.

Projekt zakłada stworzenie kilku stref zabawy i rekreacji dla wszystkich grup wiekowych. Dla najmłodszych zaplanowano kącik "Farma" z łatwo dostępnymi urządzeniami stylizowanymi na stodołę czy młyn oraz kiwaki w kształcie zwierzątek. Na drugim końcu placu strefa dla przedszkoli z urządzeniem muzycznym, tablicą rysunkową oraz niskim zestawem zabawowym. Kolejny segment obejmuje urządzenia integracyjne z dostępem dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich, w skład którego wchodzą duży zestaw zabawowy Jacuś, huśtawka typu Bocianie Gniazdo, huśtawka integracyjna czy też piaskownica. W projekcie uwzględniono trzy strefy sportowo-sprawnościowe obejmujące urządzenia fitness, urządzenia dla seniorów i ścieżkę zdrowia. Dla dzieci starszych zostaną zamontowane urządzenia typu linarium o wysokości 6,5 m, ścianka wspinaczkowa Słoń oraz wielofunkcyjne zestawy zabawowe. Dla dzieci i dorosłych poszukujących spokojniejszego kącika architekt przewidział zadaszone altany.

Na całe zagospodarowanie składać się będzie blisko 100 zróżnicowanych elementów wyposażenia placu zabaw, w tym urządzenia komunalne.

Na całości placu zabaw zaprojektowano zróżnicowane nawierzchnie umożliwiające bezpieczną zabawę oraz bezproblemową komunikację na terenie całego zagospodarowania.

Gratulujemy wspaniałego projektu!

Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacjami z rozpoczynającej się inwestycji.

https://www.facebook.com/GRUPA.SATERNUS/photos/pcb.708081305950995/708074239285035/?type=1&theater


Plac zabaw w Parku Armii Krajowej w Węgrowie już otwarty!

Na portalu miasta Węgrowa pojawiła się informacja o zakończeniu budowy placu zabaw w Parku Armii Krajowej. Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania pn. „Poprawa wykorzystania walorów naturalnych i kulturowych Węgrowa dla rozwoju turystyki i rekreacji”. Projekt został dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet VI Wykorzystanie walorów naturalnych i kulturowych dla rozwoju turystyki i rekreacji Działanie 6.2: "Turystyka".

Koszt realizacji projektu to ponad 307 tys. zł z czego dofinansowanie wyniosło 58,35%, co stanowi kwotę prawie 180 tys. zł.

Zarówno wyposażenie placu zabaw jak i wzory na nawierzchni syntetycznej nawiązują do legendy o Panu Twardowskim, którego słynne lustro znajduje się w zakrystii węgrowskiej Bazyliki.

http://www.wegrow.com.pl/artykul/5079_2668.html


Zagospodarowanie Nabrzeża Portowego we Fromborku z placem zabaw

place zabawSzanowni Państwo,

z wielką przyjemnością możemy pochwalić się kolejną zakończoną inwestycją pt.: "Zagospodarowanie Nabrzeża Portowego we Fromborku z placem pabaw", która miała swoje uroczyste otwarcie w pierwszą sobotę sierpnia. Cała inwestycja warta ponad 1,1 mln zł. została współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającego inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.

W ramach zakończonego zadania wykonaliśmy plac zabaw o łącznej powierzchni blisko 1 150 m2, w tym około 1 120 m2 syntetycznej nawierzchni bezpiecznej, wyposażony w zróżnicowany pod względem funkcjonalnym sprzęt zabawowo-sprawnościowy. Ponadto wykonaliśmy przyłącza sanitarne, a także remont istniejących nawierzchni utwardzonych wraz z miejscami parkingowymi i chodnikiem o łącznej powierzchni ponad 2 220 m2.

Zagospodarowanie cieszy się ogromną popularnością, a wykorzystanie trójkolorowej nawierzchni symbolizującej morze, słońce i zieleń dodaje miejscu niepowtarzalnego charakteru.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w tej wyjątkowej inwestycji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin pięknego Fromborka i oczywiście placu zabaw firmowanego logiem GRUPY SATERNUS.


Strona «123456...28»


PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

GALERIA PLIKI ARCHITEKTA POBIERZ KATALOG DO POBRANIA ZOBACZ FILM RELACJE INWESTORSKIE FAQ