Jesteś tutaj : Strona główna  » Aktualności

Aktualności

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzy firma SATERNUS

place zabawWszystkim Klientom, Partnerom
oraz sympatykom naszej firmy
składamy życzenia pogodnych, zdrowych oraz pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół,
życzy ZESPÓŁ GRUPY SATERNUS


Modernizacja placów zabaw w Świeradowie Zdrój

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu prac związanych z wygranym w ramach przetargu zadaniem pn."Modernizacja placów zabaw" w Gminie Miejskiej Świeradów Zdrój.

Modernizacja 4 placów zabaw przy ul. Wyszyńskiego, Krótkiej, Chrobrego i Stokowej, polegać będzie na uporządkowaniu, remoncie i zagospodarowaniu istniejących zielonych skwerów w bezpieczne urządzenia zabawowe, sprawnościowe, sportowe oraz komunalne.

Projekt przewiduje zagospodarowanie wymienionych terenów poprzez wykorzystanie istniejących urządzeń, wykonanie ścieżek spacerowych oraz doposażenie placów zabaw w ciekawe i nietypowe urządzenia wysokiej jakości przede wszystkim marki SATERNUS, uatrakcyjniające dzieciom zabawę na powietrzu.

Trzymamy kciuki za bezproblemową budowę i z niecierpliwością czekamy na pierwsze zdjęcia z realizacji, które pojawią się już w maju!


Interaktywny Park Zabaw w Karpaczu

place zabawZ przyjemnością informujemy o rozpoczynającej się inwestycji w Karpaczu, gdzie w ramach działania Odnowa i Rozwój Wsi powstanie Interaktywny Park Zabaw.
W ramach zaprojektowanego zagospodarowania terenu powstanie miejsce rekreacji dla wszystkich grup wiekowych. Interaktywny park zabaw to przede wszystkim przestrzeń spełniająca funkcje społeczno – edukacyjne, dająca możliwość interaktywnej zabawy pomiędzy dziećmi w różnym wieku, o różnym stopniu sprawności ruchowej. Na „Interaktywny Park Zabaw” , stanowiący miejsce zabawy i integracji pokoleniowej, składać się będą wielofunkcyjne urządzenia sportowo – rekreacyjne.

Na placu zabaw znajdą się przede wszystkim takie urządzenia jak:
• duży, wielofunkcyjny zestaw zabawowy - sprawnościowy „Julia”,
• zestaw integracyjny „Kubuś” z szerokimi podestami umożliwiający dzieciom poruszającym się na wózkach inwalidzkich bezpieczny podjazd i uczestnictwo w zabawie. Projekt zakłada dostęp do urządzenia prosto z kostki brukowej,
• bębenki Tam-Tam do zabaw integracyjnych polegających na zabawie z rytmami i dźwiękiem,
• różnego rodzaju huśtawki,
• linarium obrotowe,
• urządzenia komunalne.

Zgodnie z założeniami projektowymi najważniejszymi funkcjami „Interaktywnego Parku Zabaw” mają być: integracja, rozwój ruchowy, dydaktyka, rozwój kreatywności i współzawodnictwo.
Jako generalny wykonawca dołożymy wszelkich starań aby powstający plac zabaw okazał się najpiękniejszy, ulubiony i najbardziej oblegany przez najmłodszych mieszkańców.

Trzymamy kciuki za bezproblemową budowę i z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy!


Medal Prezydenta Miasta Chorzowa dla SATERNUSA

place zabawSzanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała medal im. Ignacego Mościckiego za osiągnięcia w dziedzinie gospodarki. Medale z wizerunkami Teodora Kalidego, Gerarda Cieślika, Ignacego Mościckiego, Kurta Aldera, Edwarda Hankego i ks. Franciszka Gębały otrzymało 15 chorzowian i 4 przedsiębiorców z rąk Prezydenta Miasta Chorzowa.


Zagospodarowanie Nabrzeża Portowego we Fromborku

Miło nam poinformować, że w połowie listopada podpisaliśmy umowę na realizację zadania pt. "Zagospodarowanie Nabrzeża Portowego we Fromborku z placem zabaw".

Przedmiotem zadania jest wybudowanie placu zabaw, wykonanie przyłączy sanitarnych, a także remont istniejących nawierzchni utwardzonych wraz z miejscami parkingowymi i chodnikiem.

Plac zabaw zostanie wyposażony w zróżnicowane urządzenia zabawowe, w tym między innymi: huśtawki, kiwaki, karuzele, urządzenia sprawnościowe, zestawy zabawowe, gry integracyjne oraz urządzenia komunalne. Urządzenia zostaną zainstalowane na nawierzchni syntetycznej.

Całość zadania zostanie zrealizowana do końca czerwca 2014 roku.


Strona «1234567...28»


PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

GALERIA PLIKI ARCHITEKTA POBIERZ KATALOG DO POBRANIA ZOBACZ FILM RELACJE INWESTORSKIE FAQ