6 kroków do udanej inwestycji

BEZPIECZNA I BEZPROBLEMOWA RADOSNA SZKOŁA
Z SATERNUSEM

Jesteśmy grupą doświadczonych firm specjalizujących się w kompleksowej realizacji budowy placów zabaw. Od 1993 roku zrealizowaliśmy 7800 inwestycji opartych na urządzeniach ze standardowej oferty oraz produkowanych pod indywidualne zamówienia. Od 2010 roku odpowiedzialnie uczestniczymy w programie rządowym Radosna Szkoła, w ramach którego wybudowaliśmy ponad 300 placów zabaw. Obecnie jako grupa firm zatrudniamy blisko 100 osób. Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów gwarantowane trwałością i jakością stosowanych materiałów, bezproblemowymi realizacjami oraz odpowiedzialnością gwarancyjną.

Realizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej program rządowy Radosna Szkoła to wyjątkowa szansa, dzięki której mogą Państwo uzyskać wsparcie finansowe na wyposażenie przyszkolnego placu zabaw w nowoczesne i bezpieczne urządzenia.

Stworzony na potrzeby programu interaktywny przewodnik po bezproblemowej realizacji inwestycji z Saternusem, pomoże przeprowadzić Państwa przez zawiłości procesu budowy placu zabaw.

Wystarczy kliknąć w interesujący Państwa link, aby uzyskać najistotniejsze informacje.

W strefie architekta udostępniamy projektantom wszystkie potrzebne materiały. Wykonawców zainteresowanych współpracą zapraszamy do zakładki partnerzy.

Ponadto służymy pomocą i darmową poradą na każdym etapie realizacji inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Wszelkie materiały i dane zamieszczone na niniejszej witrynie stanowią własność intelektualną firmy "SATERNUS" Sp. z o.o. Ich kopiowanie lub powielanie, z wyjątkiem przeglądania zawartości witryny w trybie on-line, jest zabronione.
Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy SATERNUS Sp. z o.o. nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie usługi sprzedawane przez SATERNUS Sp. z o.o. przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Hosting: e4www.pl. Webmaster: kusz.org.